büyükşehir otogar
Kahramanmaraş
DOLAR13.6511
EURO15.4798
ALTIN832.47
Tural ŞAHBAZLI

Tural ŞAHBAZLI

Mail: [email protected]

Öğrencilerinin Sesine Anında Kulak Veren Rektör'dür Prof.Dr. Niyazi CAN!

Değerli Kahraman Şehirliler, Değerli Kahramanmaraşlılar, Sevgili 46Press.com Okuyucuları;  İlk önce hepinizi kardeşliğimizin verdiği gurur hisleriyle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 

Bugün sabah saatlerinde Üniversitemiz (Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi) sosyal meda hesaplarından öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği Yaz Okuluyla ilgili bilgilendirmeler paylaşıldı. 

Bilgilendirmede öğrencileri Bulundukları sınıf itibariyle  sadece Bahar Yarıyılından  DAHA ÖNCE ALAMADIKLARI  veya ALTTAN ALMAK ZORUNDA oldukları ders/derslere  kayıt yaptırabilecekleri yazılmıştı. 

Daha sonra öğrenciler sadece Bahar yarı yılı değil, Güz yarıılından da ders almak istedikleri ile ilgili ister Üniversitenin (KSÜ), isterse de Sayın Rektörün sosyal medya hesaplarına yazmaya başladılar. 

Ve....Sayın Rektör kayıtsız kalmadı... Bir saat önce (20:28) ilgili sosyal medya hesaplarından bir yazı daha paylaşıldı... 

Üniversitemiz Senatosu tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında (Bulundukları sınıf itibariyle Güz ya da Bahar Yarıyılından  DAHA ÖNCE ALAMADIKLARI  veya ALTTAN ALMAK ZORUNDA oldukları ders/derslere  kayıt yaptırabileceklerdir) Yaz Öğretimi açılmasına karar verilmiştir. 
 
Sayın Rektörümüze bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Rektör hoca sosyal medya hesaplarının bizzat kendi kontrolünde olduğunu ve öğrencileri için saat farketmeksizin çalıştıklarını tekrar gösterdi. Tebrikler ve Teşekkürler Sayın Hocam!  
 
Yorumlara bakıldığında Öğrencilerinin hocasından bir ricası daha olduğun görüyoruz.
Mühendislik ve Orman Fakultelerinde Hocalarımız Yaz Okulu açmayacaklarını dile getirmişler...
Uzaktan eğitim olduğu için derslerinin açılması için 15 Kişilik sınırlamanın kaldırılmasını ve ders seçimi için alınabilecek akts sayısının yükseltilmesini rica ediyorlar hocamızdan...
 
Hocamızın bu öğrencilerinin Medet sesine de mümkün olduğu kadar kayıtsız kalmayacağını biliyoruz...
 
Selam ve Dua İle...
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar