büyükşehir otogar
Kahramanmaraş
DOLAR13.6511
EURO15.4798
ALTIN832.47
Adem Mağralı

Adem Mağralı

Mail: [email protected]

AH MARAŞLIM AHHHHHH....

Şimdi diyeceksiniz ki Adem neden ahh çekti hatta bu kadar uzun neden ah çekti hep çektiğimiz bu sarılardan demek isterdim ama bizim için renk fark etmiyor… Nasılmı? çok basit gündemimizde olan sarı gelin pardon sarı bina bir anda şaha kalkıp deger kazandı uzun yıllar yerinde duruyordu kimse sahip çıkmıyor hatta dalga geçiyorduk, google amcada arama yapıyorduk dünyanın en saçma binası gereksiz bina yıkılması lazım bu ne biçim bir yer bizim yüz karamız Maraş için bir leke falanda filan diyorduk taki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör binayı yıkalım inşallah dediği ana kadar…

Ondan sonra her şeyi değişti bizler hemen nasıl muhalefet oluruz nasıl engel oluruz sarı gelin sayesinde nasıl adımızı pazarlarız gibi fikirler bir anda canlandı gözümüzde. Doğrusu başarıldı da sanki yok anketler yapıldı yok sırası mı tekke daha öncelikli falan denildi. Yok efendim turistlere kazandıralım denildi ya arkadaş şimdi birileri çıkıp dese ki tekkeyi yıkalım hemen ayaklanırsınız turistlere kazandırmak için bu güne kadar neyi beklediniz sarı gelin kıymete mi bindi?

İnsanlar hayattayken arkalarından bir sürü laf söyleriz öldükten sonra hemen yazık olmuş çok iyi biriydi daha dün beraberdik hakkımız helal olsun deriz.

Lütfen ama lütfen bırakın da geliştirelim Kahramanmaraş’ımızı birlikte güzel günler yaşayalım Kahramanmaraş’ımızı dünyaya tanıtalım eleştirmeyelim şehrimizde güzel şeyler yapılıyorsa yapanlara Allah razı olsun diyelim teşekkür edelim korkmayın bi şey kaybetmezsiniz!

Sürç-İ Lisan Ettiysem Affola

Adem Mağralı

Kahramanmaraş Sevdalısı

 

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar