Kahramanmaraş
DOLAR13.6511
EURO15.4798
ALTIN832.47

Muhammed Mustafa Özdemir Kimdir?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Muhammed Mustafa Özdemir Kimdir?
Abone ol
Adını YouTube’da hazırladığı içerik ve oyun videoları ile duyuran Muhammed Mustafa Özdemir, 19 Mayıs 2002 Aksaray doğumludur. İnteraktif medya şirketi olan MTV Medya'nın sahibidir. Türk video içerik üreticisi Muhammed Mustafa Özdemir aynı zamanda oyuncu ve sporcudur.

19 Mayıs 2002 yılında Aksaray'da dünyaya gelen Muhammed Mustafa Özdemir, küçük yaşlardan itibaren dijital dünyaya merak saldı.  Geleceğin mesleği olarak adlandırılan yazılım cephesinde birçok önemli projeye imza atan Muhammed Mustafa Özdemir, teknoloji  ve oyunculuk kariyerinin yanı sıra sosyal medya alanındaki çalışmalarıyla da öne çıkan bir isim. 

Dijital dünyada, yalnızca yazılım geliştirme tarafında değil aynı zamanda sinema, spor ve sosyal medya konusunda önemli isimlerden biri haline gelen Muhammed Mustafa Özdemir, çeşitli eğitim ve seminerler vererek, sosyal medyanın aktif ve etkili bir şekilde kullanılması adına binlerce kişinin hayatına dokunmayı başardı.  Türkiye’nin dijital dönüşüm sürecinde adından en çok söz ettiren gençler arasında.

Bilgisayarların dünyasına olan merakı ile küçük yaşta yazılımcı oldu.

Alanında önemli başarılara imza atmış gençlerden biri olan Muhammed Mustafa Özdemir, küçük yaştan itibaren farklı meraklarının peşinden koşmuş, hayallerini gerçekleştirmek için çabalamış bir isim. oyunculuktan bilişime, kişisel gelişimden sosyal sorumluluk projelerine kadar, Muhammed Mustafa Özdemir birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Dijital ekosistemde, yazılımdan pazarlamaya birçok alanda çalışmalar yürüten Muhammed Mustafa Özdemir, sadece bununla sınırlı kalmadığını ve kendini her alanda geliştirmeyi önemsediğini ifade ediyor. Üniversite eğitiminden dolayı tıp ve bilimsel araştırma, Kitap okumayı, yeni insanlar ve hikayeler keşfetmeyi sevdiğini ifade eden Muhammed Mustafa Özdemir, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak toplum adına iyilik hareketlerinin de bir parçası oluyor.

Kaynak:Kurumlardan Servis Edilen


 • 14
  SEVDİM
 • 12
  ALKIŞ
 • 6
  KOMİK
 • 7
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ferhuş Mahallesinde Yol Standardı YükseliyorÖnceki Haber

Ferhuş Mahallesinde Yol Standardı Yüksel...

Kahramanmaraş’ın Altın Makası Ahmet Ceyhan Altın Makasların Jürisi OlduSonraki Haber

Kahramanmaraş’ın Altın Makası Ahmet Ceyh...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar