Kahramanmaraş
DOLAR13.6511
EURO15.4798
ALTIN832.47

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi 4. Genel Kurulu’nu Yaptı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi 4. Genel Kurulu’nu Yaptı
Abone ol
Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi’nde 4. Genel kurul heyecanı yaşandı. Gerçekleştirilen genel kurulda Harun Kılıç, Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi’nin yeni başkanı oldu.

MÜSİAD Konağı’nda yapılan Genel Kurula, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Cihat Sezal, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel ve MÜSİAD ailesinden yöneticiler ve üyeler katıldı.
4. Genç MÜSİAD Genel Kurulda mevcut Genç MÜSİAD Başkanı Samet Beşen, görevi Harun Kılıç’a devretti.
Genel kurulda konuşan Kılıç, “Öncelikli olarak kahraman şehrimizde yaşayan geleceğin daha yaşanabilir bir Türkiye olması için her geçen gün kendini geliştiren sağlam temelli gençlerimizle birlikte öncülük edebilme görevini bana layık gören tüm genç MÜSİAD’lı Kardeşlerime ve büyüklerime şükranlarımı sunuyorum. Benden önce görev yapan tüm başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine tüm emekleri ve göstermiş oldukları gayretleri için teşekkürü bir borç bilirim. Bayrak değişimi olan bu süreçte biz de yeni ekip arkadaşları olarak Genç MÜSİAD’ın ilkeleri arasında bulunan, gençlerimizin toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip, geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genç MÜSİAD Kahramanmaraş olarak şehrimizde yaşayan, toplumun kültür değerlerine, ticaret ahlâkına bağlı ve saygılı; çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip; ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen; meslekî birikimi ve çağdaş donanımıyla, işadamı ya da üst seviyede yönetici olma istidadı taşıyan tüm gençlerimizi bu çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak:Kurumlardan Servis Edilen

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İzmir’de Süt Üreticisi Nefes Almaya BaşladıÖnceki Haber

İzmir’de Süt Üreticisi Nefes Almaya Başl...

‘En İyi Uluslararası Etkinlik’ Ödülü Kahramanmaraş Büyükşehir’inSonraki Haber

‘En İyi Uluslararası Etkinlik’ Ödülü Kah...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar